Poczuj się jak gwiazda

L’Emi projektuje dla kobiet, które pragną podkreślać swoją kobiecość, stawiają na oryginalność i jakość. Priorytetem jest wybór wysokiej jakości tkanin: wełny, kaszmiry, bawełny, jedwabie i wiskozy oraz stosowanie odpowiednich form, sprawiając, że każda kobieta nie pozostanie niezauważona, w dobrym tego słowa znaczeniu. Po sukienki L’Emi sięgają polskie gwiazdy show biznesu.

Połączenie klasy, elegancji i oryginalności

Skromnie i elegancko, a zarazem ponętnie i z charakterem. Większość projektów stanowią klasyczne sukienki. L’Emi uwielbia łączyć prostotę z nietuzinkowym i zwracającym uwagę zdobieniem – ręcznie naszywane koronki, gipiury i kamienie. Esencją jest wyważony smak, tak aby nie przesadzić, a jednocześnie wyróżniać się w tłumie… Połączenie klasy, elegancji i oryginalności, to zdecydowanie atut marki L’Emi.

Gwarancja oryginalności

L’Emi to polska marka korzystająca głównie z włoskich tkanin najwyższej jakości. Nasze sukienki to pojedyncze egzemplarze, co gwarantuje oryginalność kreacji. Istnieje możliwość uszycia sukienki danego modelu na specjalne wymiary.